Phala Network (PHA) Coin Nereden Alınır?

pha

Phala Network (PHA)

$ 0.127906 0.51%

Phala Network (PHA) Coin Nedir?

Phala.Network, verileri gizli tutarken akıllı sözleşmelerin güvenilir şekilde yürütülmesini garanti etmek için tasarlanmıştır. Gizli sözleşmeler, sözleşme verilerinin gizliliğini garanti eden Güvenilir Bilgi İşlem özellikli donanıma sahip madenci düğümlerinde çalışır.

Geliştiriciler, TEE-Blockchain Hibrit Mimarisine dayalı olarak, CPU’daki TEE Enclaves içinde çalışan gizli akıllı sözleşmeleri dağıtabilir. Phala ayrıca Substrate tabanında kurulmuştur ve Polkadot ekosisteminin bir parachain’i olarak çalışması planlanmaktadır.

Phala Network (PHA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Pha coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Phala Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Phala Network (PHA) Coin Kaç TL?

Phala Network (PHA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.09
pha
Phala Network (PHA)
1h0.4%
24h0.51%
TRY
USD
EUR

Phala Network (PHA) Coin Yorumları

Phala Network (PHA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://phala.network/
Whitepaper
https://files.phala.network/phala-paper.pdf
Github
https://github.com/Phala-Network
Medium
https://medium.com/phala-network
Documentation
https://wiki.phala.network/en-us/docs/
Telegram
https://t.me/phalanetwork
Discord
https://discord.gg/myBmQu5