Pirate Chain (ARRR) Coin Nereden Alınır?

pirate-chain

Pirate Chain (ARRR)

$ 0.592348 10.88%

Pirate Chain (ARRR) Coin Nedir?

PirateChain (ARRR), son derece anonim ve özel işlemler için blok zincirindeki eşler arası işlemlerin yüzde 100’ünü koruyabilmek için ZK-Snarks teknolojisi aracılığıyla gizlilik ve anonimlik sağlamaya ve Komodo’nun Gecikmeli İş Kanıtı (dPoW) protokolü aracılığıyla güvenlik sağlamaya odaklanan bir kripto para projesidir. PirateChain (ARRR), merkezi olmayan bir blok zinciri projesidir.

Pirate Chain (ARRR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Arrr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Pirate Chain coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Pirate Chain (ARRR) Coin Kaç TL?

Pirate Chain (ARRR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

9.68
pirate-chain
Pirate Chain (ARRR)
1h0.54%
24h10.88%
TRY
USD
EUR

Pirate Chain (ARRR) Coin Yorumları

Pirate Chain (ARRR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://pirate.black/
Whitepaper
https://pirate.black/wp-content/uploads/2021/08/The_Pirate_Code_V2.1.pdf
Github
https://github.com/PirateNetwork
Medium
https://medium.com/piratechain
Telegram
https://t.me/piratechain/
Discord
https://pirate.black/discord