PlantVsUndead (PVU) Coin Nereden Alınır?

plant-vs-undead-token

Plant vs Undead (PVU)

$ 0.031190 3.14%

PlantVsUndead (PVU) Coin Nedir?

PlantVsUndead (PVU), Haziran 2021’de piyasaya sürülen ücretsiz bir NFT oyna-kazan oyunudur. PVU, oyununu dünya çapında milyonlarca kullanıcı arasında popüler olan popüler akıllı telefon oyunu Plants vs Zombies (PvZ) üzerine kuruyor. Bu, bitkilerin “ölümsüzlere” karşı savaşmak ve PVU token’ları kazanmak zorunda oldukları oyuncuların ana varlıkları olduğu çok oyunculu bir kule savunma oyunudur.

Projenin temel amacı, en az 3 Axies başlangıç ​​yatırımı gerektiren Axie Infinity gibi diğer oyunların aksine, oyunculara oynaması ücretsiz bir oyun sunmaktır. PVU oyunu ayrıca, oyuncuların 1v1 savaştığı PVU ana modu ve oyuncuların bitkilerini yetiştirip onlardan PVU token’ları kazanabilecekleri çiftçilik modu gibi çoklu oyun modları da sağlar.

PlantVsUndead (PVU) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Pvu coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. PlantVsundead coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

PlantVsUndead (PVU) Coin Kaç TL?

PlantVsUndead (PVU) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.503338
plant-vs-undead-token
Plant vs Undead (PVU)
1h0.31%
24h3.14%
TRY
USD
EUR

PlantVsUndead (PVU) Coin Yorumları

PlantVsUndead (PVU) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://plantvsundead.com/
Whitepaper
https://plantvsundead.com/assets/Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/plantvsundead/
Medium
https://plantvsundead.medium.com/
Telegram
https://t.me/plantvsundead
Discord
https://discord.com/invite/J7NNxqG9Sj