Polymath (POLY) Coin Nereden Alınır?

polymath

Polymath (POLY)

$ 0.222810 3.17%

Polymath (POLY) Coin Nedir?

Polymath, güvenlik bazlı coin’ler oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuş merkezi olmayan bir Ethereum projesidir. ST-20 Polymath standardı (ERC1400), bir güvenlik coin’i oluşturmanın zorluklarını basitleştirerek, ticareti doğrulanmış katılımcılarla sınırlandırmak için kullanıcıların düzenleyici gereksinimleri belirteçlere yerleştirmelerine olanak tanır. Polymath platformu kullanılarak 220’den fazla coin oluşturuldu. Polymesh, Aday Hisse Kanıtı [Nominated Proof of Stake (NPoS)] konsensüs mekanizmasını kullanır.

Polymath (POLY) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Poly coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Polymath coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Polymath (POLY) Coin Kaç TL?

Polymath (POLY) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.45
polymath
Polymath (POLY)
1h0.22%
24h3.17%
TRY
USD
EUR

Polymath (POLY) Coin Yorumları

Polymath (POLY) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://polymath.network/
Whitepaper
https://uploads-ssl.webflow.com/5d2ccf16358ee969a317e33d/60dcd72a1451b804115e2084_Polymesh%20Whitepaper_v1.1.pdf
Github
https://github.com/PolymathNetwork
Medium
https://blog.polymath.network/
Documentation
https://developers.polymath.network/developers/
Telegram
https://t.me/polymathnetwork
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC77syPQJO0eA5FBUMczZ4bA