Populous (PPT) Coin Nereden Alınır?

populous

Populous (PPT)

$ 0.120949 13.51%

Populous (PPT) Coin Nedir?

Populous (PPT), küçük ve orta ölçekli işletmelere 90 günlük likidite sağlamak amacı ile kurulmuş bir şirkete ait kripto para birimidir. Sunulacak olan bu likiditeyi akıllı sözleşmeler ile güvence altına alması için de aynı zamanda akıllı sözleşmeler için de geçerlidir. P2P etkileşimini artırmak, orta ve küçük ölçekli işletmeleri finansal olarak desteklemek amacı ile kurulmuş olan PPT Coin, şimdiden 50 binden fazla işletmeyi finansal olarak destekler.

Populous ağı aynı zamanda işletmeler arası gizli bir ağdır. Merkezi olmayan bu ağ içerisinde işletme sahipleri tek bir akıllı sözleşme sayesinde işletmeleri için sınırsız likiditeye 90 gün boyunca sahip olabilirler.

Populous (PPT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ppt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Populous coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Populous (PPT) Coin Kaç TL?

Populous (PPT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.92
populous
Populous (PPT)
1h9.17%
24h13.51%
TRY
USD
EUR

Populous (PPT) Coin Yorumları

Populous (PPT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://populous.world/
Whitepaper
https://cryptorating.eu/whitepapers/Populous/populous_whitepaper.pdf
Github
https://github.com/bitpopulous
Medium
https://medium.com/@BitPopulous
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCBI-O3zFjYYjJCBxJ77faqw