PowerPool (CVP) Coin Nereden Alınır?

concentrated-voting-power

PowerPool Concentrated Voting Power (CVP)

$ 0.332611 0.37%

PowerPool (CVP) Coin Nedir?

PowerPool, COMP, BAL, LEND, YFI, BZRX, AKRO ve diğerleri gibi yönetişim coinlerini (GT’ler) bir havuzda toplamak için bir protokoldür. Coin sahiplerinin, yönetim coinlerini ödünç vermelerine, havuzlamalarına, ödünç almalarına, ondan gelir elde etmelerine ve Ethereum’a dayalı protokollerde yönetişim gücü biriktirmelerine olanak tanır. Power Pool’un misyonu, yönetişim coinleri faydasını son kullanıcılara genişletmek ve Defi ekosisteminde karar verme için yeni koordinasyon sağlamaktır.

PowerPool (CVP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cvp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Powerpoll coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

PowerPool (CVP) Coin Kaç TL?

PowerPool (CVP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

5.30
concentrated-voting-power
PowerPool Concentrated Voting Power (CVP)
1h1.31%
24h0.37%
TRY
USD
EUR

PowerPool (CVP) Coin Yorumları

PowerPool (CVP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://powerpool.finance/
Github
https://github.com/powerpool-finance
Medium
https://powerpoolcvp.medium.com/
Telegram
https://t.me/powerpoolcvp
Discord
https://discord.gg/c5NhqqjYjE