Prometeus (PROM) Coin Nereden Alınır?

prometeus

Prometeus (PROM)

$ 4.25 1.25%

Prometeus (PROM) Coin Nedir?

Prometheus, SoundCloud ile orijinal olarak yazılmış, açık kaynaklı bir sistem izleme ve uyarı araç takımıdır. Prometeus projesi, güvenilir, anonim veri depolama ve alışverişi sağlamayı amaçlayan Prometeus Labs tarafından çıkarılmış merkezi olmayan bir katman 2 blok zinciri projesidir. Prometeus düğümleri arasındaki iletişim Binance Smart Chain üzerinde gerçekleşirken, dijital içerik Arweave kullanılarak depolanır ve Sia Skynet aracılığıyla dağıtılır.

2012’deki başlangıcından bu yana birçok şirket ve kuruluş Prometheus’u benimsemiştir ve proje oldukça aktif bir geliştirici ve kullanıcı topluluğuna sahiptir.

Artık bağımsız bir açık kaynak projesidir ve herhangi bir şirketten bağımsız olarak sürdürülür. Bunu vurgulamak ve projenin yönetim yapısını netleştirmek için Prometheus, 2016 yılında Kubernetes’ten sonra ikinci barındırılan proje olarak Cloud Native Computing Foundation‘a katıldı.

Prometheus, metriklerini zaman serisi verileri olarak toplar ve saklar, yani metrik bilgileri, etiket adı verilen isteğe bağlı anahtar/değer çiftlerinin yanı sıra kaydedildiği zaman damgasıyla birlikte saklanır.

Ana ağ, Proof of Stakeed Authority (PoSA) ağ konsensüs mekanizmasını kullanır. Kullanıcılar ağa katılmak ve karşılığında PROM ödülleri almak için PROM’u stake etmeleri gerekmektedir. PROM, merkezi olmayan bir veri para kazanma platformu Stoa ve merkezi olmayan bir sosyal ağ Ignite gibi Prometeus tabanlı uygulamalardaki hizmetler için ödeme aracı olarak da kullanılabilir.

Prometeus (PROM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Prom coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Prometeus coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Prometeus (PROM) Coin Kaç TL?

Prometeus (PROM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

69.44
prometeus
Prometeus (PROM)
1h1.32%
24h1.25%
TRY
USD
EUR

Prometeus (PROM) Coin Yorumları

Prometeus (PROM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://prometeus.io/
Whitepaper
https://prometeus.io/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/Prometeus-Network
Medium
https://medium.com/prometeus-network
Telegram
https://t.me/promnetwork