Proton (XPR) Coin Nereden Alınır?

proton

Proton (XPR)

$ 0.022484 13.73%

Proton (XPR) Coin Nedir?

XPR; eşler arası ödeme ve tüketici uygulamaları amacıyla oluşturulmuş olan genel blok zinciri ve akıllı sözleşme platformu şeklinde hizmet vermektedir. Uygulamanın kripto para içeriğinin üç temel işlevi söz konusudur. Bunlar ağa kaynaklarının tahsis edilmesi, yönetişim ve uzun vadeli olarak sahiplerine ödül dağıtımıdır. Lynx ve metal şirketlerinin ortak çalışması ile birlikte geliştirilen içerik eşler arasında ödeme yapılabilmesi açısından tüketici dostu ve uyumlu bir uygulamayı hedeflemektedir.

Uygulama odaklı blok zinciri geliştirmesi ile de bilinen içerik iki platformda birden tek bir teklif üzerinden birleşmektedir. Kredi kartı benzeri ödeme yöntemlerinde limitin aşılmaması şartıyla ödeme işleminden önce onay talep edilmemektedir. Ve ikinci kimlik doğrulama aşamasının güvenli olarak sunulmadığı tek telekom ağı olarak hizmet verir.

Proton (XPR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xpr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Proton coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Proton (XPR) Coin Kaç TL?

Proton (XPR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.288977
proton
Proton (XPR)
1h1.25%
24h13.73%
TRY
USD
EUR

Proton (XPR) Coin Yorumları

Proton (XPR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.protonchain.com/
Whitepaper
https://www.protonchain.com/proton-white-paper-en.pdf
Github
https://github.com/ProtonProtocol/
Medium
https://dotkrueger.medium.com/lynx-metal-proton-54e2d4b4cdf7
Documentation
https://documenter.getpostman.com/view/5880141/Szzj7ciH
Telegram
https://t.me/protonxpr
Discord
https://discord.com/invite/B2QDmgf