Pundi X (PUNDIX) Coin Nereden Alınır?

pundi-x-2

Pundi X (PUNDIX)

$ 0.507224 4.63%

Pundi X (PUNDIX) Coin Nedir?

Pundi X, blockchain tabanlı ağlardaki eksik perakende yapısını kurmak üzere kurulmuştur. İşletmelerin perakende işlemlerini hızlı bir şekilde blockchain yapısına sunabilmesine imkan sağlar. Ayrıca blockchain destekli cihazlarında ana üreticisidir. Pundi X’den büyük, blockchain destekli cihaz üreticisi yoktur. Bu sebeple gelecek için önemli bir yapıya sahiptir.

Singapur merkezli Pundi X, XPOS, XWallet ve XPASS gibi yenilikçi teknolojilerin de üreticisidir. Perakende işletmelerinin çok daha esnek çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde blockchain yapısına müdahil olduğunu görebiliyoruz. Singapur’dan başlayan bu hareketin 10 yıl içerisinde tüm dünyaya yayılması amaçlanıyor. Bu sayede Pundix coinin çok daha güçlü olacağına inanılıyor.

Pundi X (PUNDIX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Pundix coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Pundi X coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Pundi X (PUNDIX) Coin Kaç TL?

Pundi X (PUNDIX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

8.11
pundi-x-2
Pundi X (PUNDIX)
1h0.55%
24h4.63%
TRY
USD
EUR

Pundi X (PUNDIX) Coin Yorumları

Pundi X (PUNDIX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.pundix.com/
Whitepaper
https://pundix.com/pdf/PundiX_Whitepaper_EN_Ver.pdf
Github
https://github.com/pundix
Telegram
https://t.me/Pundix
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCOIf6WeLEzZi3DQxzenTZeA