Quant (QNT) Coin Nereden Alınır?

quant-network

Quant (QNT)

$ 71.86 3.61%

Quant (QNT) Coin Nedir?

Quant, bir blok zinciri işletim sistemi olan Overledger OS aracılığıyla blok zincirleri arasında evrensel birlikte çalışabilirliği sağlamayı amaçlayan Londra merkezli bir blok zinciri teknolojisi şirketidir.

Ana ürün olan Overledger, tek bir ağ geçidi aracılığıyla temel alınan izinli ve izinsiz blok zincirlerini soyutlayan bir API ağ geçididir. Overledger Ağı, Overledger işlemlerini işleyen uzak bağlayıcı ağ geçitlerini barındıran bir topluluk ağıdır.

QNT Coin, protokolün yerel kripto para birimidir. QNT, ağ kaynakları için ödeme, stake etme ve lisans ücretlerini ödemek için kullanılır.

Ağ kaynakları için ödeme, ağ kaynaklarına (örneğin Veriler, API’ler, Dağıtılmış Defter) ihtiyaç duyan kullanıcılar, ağ geçidi sahiplerine Quant Coin olarak ödeme yapar. Stake etme, ağ geçidi operatörleri, işlem emrinde daha yüksek önceliği güvence altına almak için QNT’yi hazine ile stake edebilirler. Lisans ücretleri, kullanıcılar, hazineye QNT token olarak yıllık bir lisans ücreti öderler.

Overledger Enterprise, Overledger Community Network, SeeQ ve Gateway Operators adı verilen bileşenlerden oluşmaktadır.

Quant (QNT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Qnt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Quant coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Quant (QNT) Coin Kaç TL?

Quant (QNT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1,112.39
quant-network
Quant (QNT)
1h0.53%
24h3.61%
TRY
USD
EUR

Quant (QNT) Coin Yorumları

Quant (QNT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.quant.network/
Github
https://github.com/quantnetwork
Medium
https://quantnetwork.medium.com/
Telegram
https://t.me/QuantOverledger
Youtube
https://www.youtube.com/c/QuantNetwork