Quantstamp (QSP) Coin Nereden Alınır?

quantstamp

Quantstamp (QSP)

$ 0.059456 3.26%

Quantstamp (QSP) Coin Nedir?

QSP; merkez dışı olarak bilinen güvenlik protokolü üzerindeki akıllı sözleşmelerin doğrulanması amacıyla kullanılan bir erc20 tokeni olarak hizmet vermektedir. Kullanıcıların QSP aracılığıyla akıllı sözleşmelere dair otomatik taramaları satın alması ve doğrulayıcıların bulunduğu adrese bağlı ağ üzerinde merkez dışı güvenlik taramasını sağlamaya yardımcı olmayı amaçlar.

Uzman şekilde sunulan güvenlik denetimleri ve blok zinciri çözümüne odaklanan uygulama zincir güvenliğine daha yeni lider konumda olduğunu iddia etmektedir. Uygulamanın temel amacı merkez dışı olan internet içeriklerini güvence altına alarak çalışma sürdürmektir. 70’i aşkın girişimci, işletme ve vakıf içeriklerini güvende tutmayı hedefler. Uygulama güvenlik protokolü içeriklerini önemseyen ve merkezi olmayan unsurlara odaklanan bir yapıya sahiptir.

Quantstamp (QSP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Qsp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Quantstamp coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Quantstamp (QSP) Coin Kaç TL?

Quantstamp (QSP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.764161
quantstamp
Quantstamp (QSP)
1h0.38%
24h3.26%
TRY
USD
EUR

Quantstamp (QSP) Coin Yorumları

Quantstamp (QSP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://quantstamp.com/
Whitepaper
https://cryptorating.eu/whitepapers/Quantstamp/Quantstamp-Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/quantstamp
Medium
https://medium.com/quantstamp
Documentation
https://github.com/quantstamp/qsp-protocol-node
Telegram
https://t.me/quantstamp
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCXP3YLX4JdI0gGb9UKSunMg