QuickSwap (QUICK) Coin Nereden Alınır?

quick

Quickswap [OLD] (QUICK)

$ 86.32 2.43%

QuickSwap (QUICK) Coin Nedir?

QuickSwap, çok hızlı gelişen DeFi sektörü için vazgeçilmez bir swap platformudur. Otomatik piyasa yapıcıları sayesinde fiyatlandırılmaların çok daha sağlıklı yapıldığı, kullanıcıların paniğe kapılmadan alım ve satım yapabilmelerine öncelik veren önemli bir swap platformudur. Matic portalı aracılığı ile geliştirilen Quick coin, ücretsiz rehber videoları, kelime işlemci sistemleri, dApp ve Dex gibi önemli platformların destekçisidir.

QuickSwap (QUICK) bir swap platformu olmasına rağmen çok fazla kullanıcı tarafından kullanılmaz. Daha çok bir yatırım aracı olarak görülen kripto para birimi çok daha bilindik bir isimdir. Çok hızlı ve çok esnek bir alt yapıya sahip olan QuickSwap coin gelecekte umut vaad eden projelerden bir tanesidir.

QuickSwap (QUICK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Quick coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. QuickSwap coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

QuickSwap (QUICK) Coin Kaç TL?

QuickSwap (QUICK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1,548.46
quick
Quickswap [OLD] (QUICK)
1h0.16%
24h2.43%
TRY
USD
EUR

QuickSwap (QUICK) Coin Yorumları

QuickSwap (QUICK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://quickswap.exchange/
Github
https://github.com/QuickSwap
Medium
https://medium.com/@quickswap.layer2
Telegram
https://t.me/QuickSwapDEX