Radicle (RAD) Coin Nereden Alınır?

radicle

Radicle (RAD)

$ 2.04 6.65%

Radicle (RAD) Coin Nedir?

Radicle, kod işbirliği için merkezi olmayan bir ağdır. Proje, güvenli, bağımsız ve özel olarak platformlar yerine açık protokoller üzerine kurulmuş açık kaynak toplulukları için esnek altyapı geliştirmeyi amaçlamaktadır. Radicle’ın protokolleri, geliştiricilerin güvenilir aracılara güvenmesine gerek kalmadan kod üzerinde işbirliği yapmalarını sağlar.

Eşler arası ağı, küresel isimlere, merkezi olmayan organizasyonlara ve bakımcıların açık kaynaklı çalışmalarını sürdürmelerine yardımcı olan protokollere olanak tanıyan, tercihli bir Ethereum akıllı sözleşme sistemi ile tamamlanmaktadır. Ethereum ile Radicle, geliştiricilerin işbirliği altyapılarına gerçekten sahip olmalarını sağlamak için Ethereum ve DeFi’nin gücünden yararlanıyor.

Yönetişim token’ı olan RAD, Radicle’ı yazılım işbirliği için ilk açık kaynaklı, topluluk liderliğindeki ve kendi kendini devam ettiren ağ yapar. Ağın kodu ve varlık hazinesi, herhangi bir geliştiricinin katkıda bulunmasına ve projenin yönüne etki etmesine izin vererek, Radicle’ı kolektif yönetişim konusunda bir deney haline getirerek, tamamen açık bir şekilde herkese açık olarak yönetilir.

Radicle (RAD) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Rad coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Radicle coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Radicle (RAD) Coin Kaç TL?

Radicle (RAD) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

31.58
radicle
Radicle (RAD)
1h0.26%
24h6.65%
TRY
USD
EUR

Radicle (RAD) Coin Yorumları

Radicle (RAD) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://radicle.xyz/
Github
https://github.com/radicle-dev
Medium
https://radicle.xyz/blog
Documentation
https://docs.radicle.xyz/