RAMP (RAMP) Coin Nereden Alınır?

ramp

RAMP (RAMP)

$ 0.041350 1.76%

RAMP (RAMP) Coin Nedir?

RAMP, kullanıcıları için zincirler arası bir likidite köprüsü oluşturmayı amaçlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur. Proje genel olarak, kullanıcıları için ERC20 tabanına bağlı olmayan kripto paraların, DeFi alanında “rUSD” adı verilen sabit coin (stablecoin) üzerinden teminatlandırılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Benzer şekilde, Ethereum ağındaki kullanıcıların “eUSD” aracılığıyla stake faaliyetlerine katılmasını hedefliyor. RAMP ile rUSD ve eUSD yatırımcıları rUSD / eUSD paritesinde serbestçe ticaret yapabilirler. Bu sayede kullanıcılar için kesintisiz bir likidite “rampası” yaratılır ancak bu, fonlarını havuzlara kilitleyen kullanıcılar için geçerlidir. Projenin yerel kripto para birimi olan RAMP coin için maksimum arz 1 milyar olarak belirlenmiştir.

RAMP (RAMP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ramp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ramp coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

RAMP (RAMP) Coin Kaç TL?

RAMP (RAMP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.660763
ramp
RAMP (RAMP)
1h0.39%
24h1.76%
TRY
USD
EUR

RAMP (RAMP) Coin Yorumları

RAMP (RAMP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.rampdefi.com/
Github
https://github.com/RAMP-DEFI/Security-Audits
Medium
https://medium.com/@rampdefi
Documentation
https://docs.rampdefi.com/rampdefi/
Telegram
https://t.me/rampdefiofficial
Discord
https://discord.gg/WY5TU7b