Raydium (RAY) Coin Nereden Alınır?

raydium

Raydium (RAY)

$ 1.08 0.40%

Raydium (RAY) Coin Nedir?

Raydium platformu, Solana blok zinciri ile oluşturulmuş, hızlı ticaret, paylaşılan likidite ve Serum DEX’in diğer özelliklerinden yararlanan, merkezi bir sipariş defteri ve zincir üstü likidite ile çalışan bir platformdur. Raydium, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş olmasına rağmen, Ethereum ile çalışabilir. Platform, ağın güvenliğini ve sürekliliğini sağlamak için geçmiş mutabakat kanıtı kullanır.

Solana blok zincirini kullanmak, Ethereum’dan daha hızlıdır ve gaz ücretleri çok düşüktür. Serum merkezi olmayan borsasının limit emirlerini kullanan Raydium için likidite sorunu ortadan kalkar. Kullanıcıların ucuz gaz ücretleri ve düşük döviz alım satım ücretleri için bir sipariş defterine ihtiyacı yoktur. Kolayca token alım satımı yapılabilir. Raydium’daki çiftçilik sistemi sayesinde kullanıcılar likidite sağlayıcısı olabilirler. Böylece katkılarıyla orantılı olarak ödül kazanabilirler.

Raydium (RAY) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ray coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Raydium coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Raydium (RAY) Coin Kaç TL?

Raydium (RAY) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

17.17
raydium
Raydium (RAY)
1h0.16%
24h0.4%
TRY
USD
EUR

Raydium (RAY) Coin Yorumları

Raydium (RAY) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://raydium.io/
Whitepaper
https://raydium.io/Raydium-Litepaper.pdf
Medium
https://raydium.medium.com/
Documentation
https://raydium.gitbook.io/raydium/
Telegram
https://t.me/raydiumprotocol
Discord
https://discord.com/invite/6EvFwvCfpx