Request Network (REQ) Coin Nereden Alınır?

request-network

Request (REQ)

$ 0.114648 3.52%

Request Network (REQ) Coin Nedir?

2017’de başlatılan Request Network (REQ) yardımcı program coin’i, Request Network’ün performansını ve kararlılığını sağlar. Request Network, herkesin güvenilir yollarla ödeme talep edebileceği ve para alabileceği ERC-20 tabanlı merkezi olmayan bir ödeme sistemidir.

Bir ödeme talebi oluştururken, kullanıcı ödeme talebinin hangi adrese tahsis edileceğini ve ödenmesi gereken tutarı tanımlar. İsteğe bağlı olarak, kullanıcı ödeme talebi için hüküm ve koşulları tanımlayabilir ve basit ödeme talebini bir fatura ödemesine yükseltebilir. Tüm bu adımlar, İstek ağında belgelenir ve saklanır. Böylece işleme dahil olan herkes, kişisel muhasebe amacıyla faturalarını, makbuzlarını ve ödemelerini kolayca takip edebilir.

Her adım, Request ağında belgelenir ve saklanır; bu, ilgili herkesin muhasebe amacıyla tüm faturaları ve ödemeleri kolayca takip etmesine olanak tanır. Request ayrıca, her bir ülkenin ticaret yasalarına uyumlu kalması için dünya çapındaki mevzuatla da entegre edilmiştir.

Request Network (REQ) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Req coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Request Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Request Network (REQ) Coin Kaç TL?

Request Network (REQ) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.83
request-network
Request (REQ)
1h1.06%
24h3.52%
TRY
USD
EUR

Request Network (REQ) Coin Yorumları

Request Network (REQ) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://request.network/
Whitepaper
https://request.network/assets/pdf/request_whitepaper.pdf
Github
https://github.com/RequestNetwork
Medium
https://request.network/en/blog/
Telegram
https://t.me/REQ_Official
Discord
https://request.network/discord