Reserve Rights (RSR) Coin Nereden Alınır?

reserve-rights-token

Reserve Rights Token (RSR)

$ 0.004248 0.28%

Reserve Rights (RSR) Coin Nedir?

Reserve Rights protokolünde iki kripto para birimi vardır: Reserve coin’i (RSV) ve Reserve Hakları coin’i (RSR). RSV, merkezi olmayan bir stabilcoin’dir, RSR, RSV coin’inin stabilizasyonunu kolaylaştırmak için kullanılan bir kripto para birimidir. Reserve platformu, kripto para birimlerinin geleneksel para birimlerinden daha iyi olduğunu düşünmektedir ve gelecekte dünyanın büyük çoğunluğunda kullanılabilecek bir kripto para birimi yaratmayı hedefliyor.

Reserve platformu sayesinde, yüksek enflasyonlu ülkelerdeki kullanıcılar, geleneksel para birimlerini stabilcoin’lere çevirerek enflasyon riskini en aza indirebilmektedir. Başka bir deyişle Reserve platformu, kullanıcılarına kripto paralarının değerini koruma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca platformun açıklamalarına göre çok uygun maliyetle, Reserve ile, sınır ötesi para transferleri yapılabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar, geleneksel para birimlerinde rastlanmayan düşük ücretler ile her türlü sınır ötesi ödemeyi gerçekleştirebilmektedir.

Reserve Rights, Nevin Freeman ve Matt Elder tarafından ortaklaşa kurulmuştur.

Reserve Rights (RSR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Rsr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Reserve Rights coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Reserve Rights (RSR) Coin Kaç TL?

Reserve Rights (RSR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.067882
reserve-rights-token
Reserve Rights Token (RSR)
1h0.93%
24h0.28%
TRY
USD
EUR

Reserve Rights (RSR) Coin Yorumları

Reserve Rights (RSR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://reserve.org/protocol
Whitepaper
https://reserve.org/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/reserve-protocol
Telegram
https://t.me/reservecurrency