SafeMoon (SAFEMOON) Coin Nereden Alınır?

safemoon

SafeMoon [OLD] (SAFEMOON)

$ 0.000000 2.85%

SafeMoon (SAFEMOON) Coin Nedir?

SafeMoon protokolü, RFO token’ları ile otomatik likidite oluşturma protokollerinin bir birleşimidir. Alınan bilgilere göre SafeMoon, NFT, yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları geliştirmeyi planlamaktadır. SafeMoon’un teknik incelemesi (Whitepaper), DeFi endüstrisinde ortaya çıkan büyük bir sorunun, sektöre yeni girenler için kolayca erişilemeyen APY LP çiftliklerinin varlığı olduğunu belirtiyor.

SafeMoon ile token satarken, token üzerindeki çeşitli baskıları ortadan kaldırmak için statik ödüller fikrini hedefler. Ek olarak, teknik inceleme, “yansıtma mekanizmasının” SafeMoon sahiplerini, varlıklarını daha uzun süre tutmaya teşvik ettiğini belirtiyor.

SafeMoon’un Otomatik LP’si ayrıca, protokole istikrar ekleyerek token sahipleri için bir fiyat tabanı/tampon sağlar. SafeMoon’un akıllı sözleşmesinde yazılı olan stratejisi, teknik incelemelerine göre uzun vadede SafeMoon token sahiplerine büyük avantajlar sağlamaktadır.

SafeMoon alım satımında yüzde 10 kesinti yapılıyor, bu kesintinin yüzde 5’i diğer alıcılara veriliyor, diğer yüzde 5’i yakılıyor. Böylece her işlemde SAFEMOON tuttuğunuz sürece elinizdeki token sayısı otomatik olarak artmaktadır. Bu nedenle alıcı, elinde bulundurduğu varlıklarını daha fazla token kazanmak için satmak durumunda kalmaz. Bu, SafeMoon’un en büyük hedeflerinden biridir. HODL durumu arttıkça token’ın değeri artar.

SafeMoon (SAFEMOON) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Safemoon coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Safemoon coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

SafeMoon (SAFEMOON) Coin Kaç TL?

SafeMoon (SAFEMOON) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.000000
safemoon
SafeMoon [OLD] (SAFEMOON)
1h0.51%
24h2.85%
TRY
USD
EUR

SafeMoon (SAFEMOON) Coin Yorumları

SafeMoon (SAFEMOON) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://safemoon.net/
Whitepaper
https://safemoon.net/whitepaper
Github
https://github.com/Safemoon-Protocol
Telegram
https://t.me/safemoonv2
Discord
https://discord.gg/safemoon
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCbfKS3AEsY9QMYK7nxJjKqw