Sapphire (SAPP) Coin Nereden Alınır?

Sapphire (SAPP) Coin Nedir?

Sapphire Coin (SPH), çeşitli oyunlarda ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılabilen bir dijital küresel para birimi, bir kripto para birimidir. Sapphire Coin (SPH), Ethereum blok zincirinde mevcuttur ve ERC20 standardına dayanmaktadır.

SAPP geliştiricileri, erken teknoloji benimseyenlerin, verimsiz ICO’ların ve IEO’ların hayal kırıklıklarının farkındadır. Ayrıca Sapphire coin, en büyük çevrimiçi kumar platformlarından biri olan ClickJackpot’u güçlendirecek özel kripto para birimidir. Temel olarak bu coin’in “kazananların para birimi” olarak adlandırılmasının nedeni budur.

Ekip, ortaya çıkan herhangi bir soruna her zaman açık ve kesin bir hedefle yaklaşacağını belirtiyor. Proje ekibinin asıl amacı, kullanımı kolay, hızlı ödeme, hızlı transferler sağlayan, kullanılan, aranan ve en önemlisi topluluğu ile birlikte yaşayan ve nefes alan bir blok zinciri projesine sahip olmaktır.

Sapphire (SAPP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Sapp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Sapphire coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Sapphire (SAPP) Coin Kaç TL?

Sapphire (SAPP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

Sapphire (SAPP) Coin Yorumları

Sapphire (SAPP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/Sapphire_Core/
Website
https://sappcoin.com/
Telegram
https://t.me/sapphirecore
Discord
https://discord.com/invite/zgcXB76