Serum (SRM) Coin Nereden Alınır?

serum

Serum (SRM)

$ 1.22 0.08%

Serum (SRM) Coin Nedir?

Serum, daha hızlı, daha ucuz ve daha güçlü DeFi misyonu ile yola çıkmıştır. Geliştiriciler, tamamen güvenilir ve şeffaf kalırken, merkezi alışverişin hız ve rahatlığını DeFi’ye getirme iddiasında bulunmaktadır.

Serum, merkezi olmayan finansta (DeFi), Solana blok zinciri sayesinde, çok yüksek hız ve düşük işlem maliyetleri sunan merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve ekosistemdir. Solana ekosisteminde çalışmaktadır. Onu birçok DeFi’den ayıran öcellik, merkezi borsalara aşina olan bir ara yüze sahip olmasıdır.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre, Project Serum’un kendi kripto para birimi SRM coin kullanıcıların hiperenflasyon ile değil, fayda yoluyla kazanmaları için tasarlanmıştır. Ayrıca SRM sahipleri proje üzerinde yönetişim gücüne de sahiptir.

Öte yandan platform, SRM’yi ekosistemin omurgası olarak tanımlıyor. SRM sahipleri, platformda indirimli ücretler, bahis ödülleri ve yönetime katılım gibi çeşitli avantajlar elde etmektedir.

Serum (SRM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Srm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Serum coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Serum (SRM) Coin Kaç TL?

Serum (SRM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

18.89
serum
Serum (SRM)
1h0.52%
24h0.08%
TRY
USD
EUR

Serum (SRM) Coin Yorumları

Serum (SRM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://projectserum.com/
Whitepaper
https://projectserum.com/serum_white_paper.pdf
Github
https://github.com/project-serum
Medium
https://projectserum.medium.com/
Documentation
https://docs.projectserum.com/
Telegram
https://t.me/ProjectSerum
Discord
https://discord.gg/zxPsXcB