Shiba Inu (SHIB) Coin Nereden Alınır?

shiba-inu

Shiba Inu (SHIB)

$ 0.000011 3.56%

Shiba Inu (SHIB) Coin Nedir?

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin’in popülaritesinden sonra ortaya çıkan ve “Ryoshi” adı ile bilinen anonim kişi tarafından kurulmuş bir kripto paradır. Dogecoin, insanların tam olarak anlamadıkları kripto paraları satın almasıyla dalga geçmek için 2013 yılında piyasaya sürülmüştür. Meme coin olarak bahsedilen bu coninler Elon Musk ve diğer ünlülerin attığı tweetlerle fiyatlarının birden artmasına neden olmuştur. Kısa süre içerisinde geniş bir kitleye hitap etmeye başaran bu kriptolar ilk yatırımcılarına milyonlar hatta milyar dolarlar kazandırdı.

Shiba Inu (SHIB) coin için endişe verici olan, Dogecoin gibi hiçbir amaca hizmet etmemesidir. Piyasa değeri birçok şirketten büyük olmayı başaran bu kriptolar kazanç sağlamak için oldukça risklidir. Kripto yatırımınızı riske atmamanız için Bitcoin, Ethereum veya Cardano gibi projeleri olan ve geniş kitleler tarafından benimsenmiş coinlere göz atmalısınız.

Shiba Inu (SHIB) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Shib coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım:Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Shiba Inu coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Shiba Inu (SHIB) Coin Kaç TL?

Shiba Inu (SHIB) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.000176
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB)
1h0.1%
24h3.56%
TRY
USD
EUR

Shiba Inu (SHIB) Coin Yorumları

Shiba Inu (SHIB) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://shibatoken.com/
Telegram
https://t.me/shibainuthedogecoinkiller
Discord
https://discord.gg/shibatoken