Siacoin (SC) Nereden Alınır?

siacoin

Siacoin (SC)

$ 0.005792 7.89%

Siacoin (SC) Nedir?

Siacoin, dosyaları depolamak için herhangi bir bilgisayarda kullanılmayan disk alanı kiralamanıza izin veren bir yazılımdır. Bazen “Sabit diskler için AirBnB” olarak anılan Sia, küresel bilgisayarları yönetmek ve depolamak için tek bir şirkete güvenmek yerine Amazon veya Google teknoloji devleri tarafından sunulan bulut depolama çözümlerine benzemektedir.

Bunu başarmak için Sia ağı için depolanan dosyalar daha küçük parçalara bölünür. Böylece bir tanesinin küçük bir kısmı başka bir yerde depolanır. Dosyalar ayrıca şifrelenir, böylece ağ kullanıcıları verilerinin yetkisiz erişime karşı güvende olacağından emin olabilirler.

Dosyaları başka bir Sia kullanıcısının sabit diskinde saklamak isteyenler, platformun yerel kripto para birimi olan Siacoin‘i kullanarak bu ayrıcalığı elde edebilirler. 2020 itibariyle, Sia 2 petabayttan (2.256 terabayt) fazla ağ kapasitesine sahiptir ve ağı aktif olarak koruyan yaklaşık 333 düğüm operatörü vardır. Şu anda 766 terabayt dosya içermektedir.

Siacoin (SC) Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Siacoin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Siacoin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Siacoin (SC) Kaç TL?

Siacoin (SC) fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.093470
siacoin
Siacoin (SC)
1h3.88%
24h7.89%
TRY
USD
EUR

Siacoin (SC) Yorumları

Siacoin (SC) yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://sia.tech/
Whitepaper
https://sia.tech/sia.pdf
Medium
https://siatechhq.medium.com/
Documentation
https://sia.tech/docs/
Telegram
https://telegram.me/siacoin
Discord
https://discord.com/invite/sia
Youtube
https://www.youtube.com/siatvofficial