SingularityNET (AGIX) Coin Nereden Alınır?

singularitynet

SingularityNET (AGIX)

$ 0.062945 4.92%

SingularityNET (AGIX) Coin Nedir?

SingularityNET, küresel olarak erişilebilir AI pazarı sayesinde herkesin AI hizmetlerini kolayca oluşturmasına, paylaşmasına ve para kazanmasına olanak tanıyan blok zinciri destekli bir platformdur.

AGIX Coin pazarı aracılığıyla kullanıcılar, platformun yerel yardımcı program token’ı AGI’yi kullanarak çok çeşitli aI hizmetlerine göz atabilir, test edebilir ve satın alabilir. Ayrıca, pazar, yapay zeka geliştiricilerinin yapay zeka araçlarını yayınlamak ve satmak için kullanabilecekleri ve performanslarını kolayca takip edebilecekleri bir çıkış noktasıdır.

SingularityNET’in arkasındaki ekip, dünyanın en etkileyici robotu olarak tanımlanan Sophia olarak bilinen bir yapay zekanın geliştirilmesine öncülük etti. SingularityNET’in amacı, Sophia’nın insan dilini tam olarak anlayabilmesini ve sonunda gelişmiş genel zeka olarak bilinen bir duruma, yani insan düzeyinde yapay zeka (veya daha fazlası) olarak bilinen bir duruma ulaşması umulan bir AI çerçevesi olan “OpenCog”u geliştirmeye devam etmesini sağlamaktır.

Aracılar, ağda akıllı sözleşmeler yürüten düğümlerdir. Her temsilcinin, diğer temsilciler tarafından sıralanan bir itibar puanı vardır. AGI token’ları, zincir içi yönetişim sürecine katılımların yanı sıra pazardaki geliştirme araçlarının ödemeleri için kullanılır.

SingularityNET (AGIX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Agix coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. SingularityNet coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

SingularityNET (AGIX) Coin Kaç TL?

SingularityNET (AGIX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.01
singularitynet
SingularityNET (AGIX)
1h0.25%
24h4.92%
TRY
USD
EUR

SingularityNET (AGIX) Coin Yorumları

SingularityNET (AGIX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://singularitynet.io/
Whitepaper
https://public.singularitynet.io/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/singnet/
Medium
https://blog.singularitynet.io/
Telegram
https://t.me/singularitynet
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCbTE8vfz5zuEK5uRnc2yjrw