SKALE Network (SKL) Coin Nereden Alınır?

skale

SKALE (SKL)

$ 0.085080 5.11%

SKALE Network (SKL) Coin Nedir?

SKALE Network, Web3 uygulamalarını ölçeklendirmek için inşa edilmiş açık kaynaklı ve merkeziyetsiz elastik bir blok zinciri ağıdır. SKALE zincirleri, yapılandırılabilir, uygulamaya özel blok zincirleridir (Dinamik Parçalar).

Geliştiriciler, her biri daha hızlı blok süreleri ve saniyede daha fazla işlem işleme yeteneği ile özel bir Ethereum uyumlu akıllı sözleşme platformu olarak hareket eden SKALE zincirlerini kiralayabilir.

Çekirdek geliştirici SKALE Labs‘e göre, SKALE zincirleri tam durumlu akıllı sözleşmeler yürütebilir, merkezi olmayan depolamayı destekleyebilir, toplama sözleşmeleri (bir katman-2 ölçeklendirme çözümü) yürütebilir ve EVM’yi (Ethereum Sanal Makinesi) kullanarak makine öğrenimi algoritmaları çalıştırabilir. Ethereum ile birlikte SKALE Network, Web3 uygulamalarının geleneksel uygulamalarla maliyet ve performans temelinde rekabet etmesine izin vermeyi amaçlar.

SKALE Network (SKL), Prometeus (PROM) karma kullanımlı bir token’dır. Platformun açıklamalarına göre SKL, üç ana görevde yer almaktadır.

SKL coin sahipleri (yetki verenler), blokları doğrulayarak, akıllı sözleşmeleri yürüterek ve ağın güvenliğini sağlayarak SKALE ağ işlevini gerçekleştiren düğümleri çalıştıran doğrulayıcılara SKL coin’leri verir. Çabaları için SKL ile ödüllendirilirler. Ağın, bütün ekonomik parametrelerini kontrol edecek olan zincir içi yönetişim oylaması için SKL kullanılmaktadır.

SKALE Network (SKL) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Skl coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Skale Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

SKALE Network (SKL) Coin Kaç TL?

SKALE Network (SKL) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.36
skale
SKALE (SKL)
1h0.67%
24h5.11%
TRY
USD
EUR

SKALE Network (SKL) Coin Yorumları

SKALE Network (SKL) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://skale.network/
Whitepaper
https://skale.network/whitepaper
Github
https://github.com/skalenetwork
Documentation
https://skale.network/docs/
Telegram
https://t.me/skaleofficial
Discord
http://skale.chat/