Sora (XOR) Coin Nereden Alınır?

sora

Sora (XOR)

$ 21.85 16.82%

Sora (XOR) Coin Nedir?

Sora (XOR) temel olarak merkezi bir vasfa sahip olmayan Merkez Bankası kurmayı amaçlamaktadır. Oldukça ilginç kripto para içeriklerinden birisi olarak dikkat çeken Sora dahilinde; Merkez Bankası kavramı merkezi sistemden uzaklaştırılarak farklı ve yeni bir ekonomik sistem içerisinde değerlendirilmektedir. Aynı zamanda ekosisteme bağlanmakta olan bir blok zinciri tasarlamak amacıyla yeni yöntemler denenen alanlardan birisidir.

Yeni hizmet ve mal sunumuyla topluma fayda sağlamakta olan projeleri güçlendirme amacını taşıyan proje dahilinde fon sağlanması ve gelişimine katkıda bulunması amaçlanır. Aynı zamanda proje dahilinde kullanıcıların kripto para içeriği gönderip alması mümkün olmaktadır. Sonra token kavramı temelde bu anlama işaret eder.

Sora (XOR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xor coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Sora coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Sora (XOR) Coin Kaç TL?

Sora (XOR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

349.16
sora
Sora (XOR)
1h0.17%
24h16.82%
TRY
USD
EUR

Sora (XOR) Coin Yorumları

Sora (XOR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://sora.org/
Github
https://github.com/sora-xor
Medium
https://medium.com/sora-xor
Telegram
https://t.me/sora_xor
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCrsYZWoAqvkXSFBvTp2c3KA