Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde “coinneredenalinir.com” yer alan bu içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım kararlarının alınmasına temel oluşturmamalı veya herhangi bir finansal araç veya ihraççı ile ilgili olarak yatırım işlemlerine katılma önerisi veya yatırım stratejisi önermek için yorumlanmamalıdır.


Coinneredenalinir.com yatırım, vergi, hukuk, finans, muhasebe, danışmanlık veya diğer ilgili hizmetlerle ilgili danışmanlık hizmetlerinin sağlanmasıyla ilgili değildir ve herhangi bir varlığın satın alınması, satılması veya elde tutulması için tavsiye niteliğinde değildir.


Bu web sitesinde yer alan bilgiler, güvenilir olduğu kabul edilen ancak doğru veya eksiksiz olduğu garanti edilmeyen kaynaklara dayanmaktadır. Burada ifade edilen herhangi bir görüş veya tahmin, bu tarih itibariyle yapılmış bir yargıyı yansıtır ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.


Coinneredenalinir.com, linklerin/iletişimin veya içeriğinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.