Sport and Leisure (SNL) Coin Nereden Alınır?

sport-and-leisure

Sport and Leisure (SNL)

$ 0.014990 0.00%

Sport and Leisure (SNL) Coin Nedir?

SNL coin, Ethereum destekli ve piyasa güvenlik risklerini ortadan kaldırmayı hedefleyen bir varlıktır. Büyük borsalarda işlem görmektedir. Sport and Leisure (SNL) coin birçok büyük borsalarda işlem görmektedir. İşlem gördüğü borsalara kayıt olarak kolayca alım – satım işlemleri gerçekleştirilebilir.

Sport and Leisure (SNL) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Snl coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Sport and leisure coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Sport and Leisure (SNL) Coin Kaç TL?

Sport and Leisure (SNL) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.239410
sport-and-leisure
Sport and Leisure (SNL)
1h0%
24h0%
TRY
USD
EUR

Sport and Leisure (SNL) Coin Yorumları

Sport and Leisure (SNL) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://snltoken.io/
Whitepaper
https://snltoken.io/downloads/SnLWhitePaperEnglish_v3.pdf
Telegram
https://t.me/snlgroup