Stacks (STX) Coin Nereden Alınır?

blockstack

Stacks (STX)

$ 0.527238 3.01%

Stacks (STX) Coin Nedir?

Stacks Coin (eski adıyla Blockstack), kullanıcılara verileri üzerinde daha fazla kontrol sağlayan ve içeriğin sansürlenmesini zorlaştıran yeni bir tür merkezi olmayan interneti güçlendirmeyi amaçlayan kripto paradır.

Fotoğraflar, mesajlar, sağlık kayıtları gibi Stacks uygulamalarındaki verilerin varsayılan olarak şifrelendiği “yerleşik gizlilik” gibi özelliklere sahiptir. Uygulamalar, etkinliğinizi göremez, erişemez veya izleyemez. Tüm veriler, uygulamalar yerine yüzde 100 kullanıcıya aittir.

Ayrıca, kullanıcılar verilerini taşımakta, varlıklarını takas etmekte ve transfer etmekte özgürdür. Herhangi bir uygulamadan veya şirketten izin gerekmez.

Stacks’ın Clarity programlama diline dayalı akıllı sözleşmeleri, coin’ler ve dijital koleksiyonlar gibi yeni tür dijital varlıkların oluşturulmasını, sahip olunmasını ve alınıp satılmasını sağlar. İçerik oluşturucular, Stacks uygulamalarını kullanarak, yaratılmasına yardımcı oldukları değerden de pay alırlar.

Stacks (STX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Stx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Stacks coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Stacks (STX) Coin Kaç TL?

Stacks (STX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

8.43
blockstack
Stacks (STX)
1h1.15%
24h3.01%
TRY
USD
EUR

Stacks (STX) Coin Yorumları

Stacks (STX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://stacks2.com/
Whitepaper
https://stacks.org/stacks
Github
https://github.com/blockstack/
Documentation
http://docs.stacks.co/
Telegram
https://t.me/BlockstackChat
Discord
https://discord.gg/YWa8BmKqvR
Youtube
https://www.youtube.com/c/Blockstack/videos