Stafi (FIS) Coin Nereden Alınır?

stafi

Stafi (FIS)

$ 1.68 1.16%

Stafi (FIS) Coin Nedir?

FIS; protokolün güvenlik içerikleri tarafından desteklenmekte olan ve karlı bir uygulama sunmayı hedefleyen bir içeriktir. İlk olarak stack edilmekte olan varlıkların kilidini açmayı amaçlayan bir protokol olarak hizmet sunmaktadır. Likitide içeriklerini güçlendiren ve merkez dışı bir protokol olarak hizmet sunmasının yanı sıra uygulama katmanları, sözleşme ve alt katmanları olmak üzere üç aşamayı kapsamaktadır.

Alt katmanı blok zinciri mimarisine sahip olduğu bilinmekle birlikte sözleşme katmanının çeşitli stacking sözleşmelerinin oluşumunu desteklediği bilinmektedir. Protokol tamamen merkez dışı şekilde çalışmakla birlikte performans ve ana güvenlik açısından polkadot tarafından garantisi sunulmaktadır. Ayrıca sözleşme kodu tarafından da stake tokeni mülkiyetinin garanti edildiği bilinmektedir.

Stafi (FIS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fis coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Stafi coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Stafi (FIS) Coin Kaç TL?

Stafi (FIS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

21.59
stafi
Stafi (FIS)
1h0.62%
24h1.16%
TRY
USD
EUR

Stafi (FIS) Coin Yorumları

Stafi (FIS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.stafi.io/
Whitepaper
https://docs.stafi.io/stafi-whitepaper/whitepaper
Github
https://github.com/stafiprotocol/stafi-node
Medium
https://medium.com/stafi
Documentation
https://docs.stafi.io/
Telegram
https://t.me/stafi_protocol
Discord
https://discord.com/invite/jB77etn