Standard Tokenization Protocol (STPT) Coin Nereden Alınır?

stp-network

STP Network (STPT)

$ 0.046189 3.17%

Standard Tokenization Protocol (STPT) Coin Nedir?

Standard Tokenization Protokol, tokenize edilmiş varlıkların gerekli tüm düzenlemelere uyarken nasıl ihraç edildiğini ve aktarıldığını tanımlayan açık kaynaklı bir standarttır. STP-Standartının üzerine inşa edilen token’lar, herhangi bir yargı veya ihraççıya özel gereksinimle uyumluluğu doğrulamak için protokolün zincir üzerindeki doğrulayıcısını kullanacaktır. Standard Tokenization Protokolü, varlıkların yetki alanları arasında tamamen uyumlu olmasını ve herhangi bir blok zinciri platformunda aktarılabilir olmasını sağlayacak şekilde token’laştırılmasına olanak tanır.

Standard Tokenization Protocol (STPT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Stpt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Standard Tokenization Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Standard Tokenization Protocol (STPT) Coin Kaç TL?

Standard Tokenization Protocol (STPT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.736590
stp-network
STP Network (STPT)
1h1.83%
24h3.17%
TRY
USD
EUR

Standard Tokenization Protocol (STPT) Coin Yorumları

Standard Tokenization Protocol (STPT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://stp.network/
Whitepaper
https://stp.network/wp-content/uploads/2021/01/STP-2.0-Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/STPDevteam
Medium
https://medium.com/stp-network/
Telegram
https://t.me/STPofficial