Status (SNT) Coin Nereden Alınır?

status

Status (SNT)

$ 0.034057 4.49%

Status (SNT) Coin Nedir?

Status projesi, kullanıcıların Ethereum’un gücünü cebinde (cep telefonunda) kullanmalarını sağlayan çok amaçlı bir blok zinciri projesidir. Güvenli ve özel bir mesajlaşma platformu, merkezi olmayan bir kripto para cüzdanı ve merkezi olmayan uygulamalara erişim sağlayan bir Web3 tarayıcısıdır.

Tamamen eşler arası teknolojiler üzerine inşa edilmiştir ve Ethereum topluluğunun üyelerinin birbirleriyle etkileşime girmesine, uygulamaları kullanmasına ve daha pek çok şeye izin veren bir platform görevi görür. Status sadece bir token değildir. Ethereum ekosistemindeki kullanıcıların bundan çok daha fazlasını yapmaları için bir platform olarak çalışır. Ethereum üzerinden mesajlaşmayı sağlayan açık kaynaklı bir platform olarak çalışır.

SNT token, sahiplerine Status ağında oy hakkı sağlar ve ayrıca Status ağında gaz ücretlerini ödemek için kullanılır. Status’ü kullanmak ve onunla iletişim kurmak ücretsiz olsa da, bir kullanıcı adı ayırmak, DApp dizininde gezinmek, DApp’leri listelemek ve daha fazlası gibi çeşitli özelliklere erişmek için SNT coin’e ihtiyacınız vardır.

Ethereum’un temel bileşenlerinden biri olarak, ETH ağındaki kullanıcıların, dijital ve gerçek parayla görüldüğü gibi hesaplar ve kişisel veriler ve servet içindeki dijital kimlikleri üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlar.

Status (SNT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Snt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Status coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Status (SNT) Coin Kaç TL?

Status (SNT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.543187
status
Status (SNT)
1h0.17%
24h4.49%
TRY
USD
EUR

Status (SNT) Coin Yorumları

Status (SNT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
http://status.im/
Whitepaper
https://status.im/files/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/status-im
Documentation
https://status.im/docs/
Telegram
https://t.me/StatusNetworkChat
Discord
https://discord.gg/3Exux7Y
Youtube
https://www.youtube.com/statusim