Steem (STEEM) Coin Nereden Alınır?

steem

Steem (STEEM)

$ 0.252906 8.29%

Steem (STEEM) Coin Nedir?

Steem coin, ağ kullanıcıları için anında kazanç fırsatı yaratan topluluk odaklı bir blok zinciridir. Protokol, müşterilere ağdaki değerlerine göre bir kazanç fırsatı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılara, küratörlüğünde içeriği çevrimiçi olarak yayınlayabilecekleri ve kripto para biriminde ödeme alabilecekleri bir platform sağlamak için tasarlanmıştır.

Protokol, kullanıcıların kendileriyle etkileşime girmelerine ve karşılığında kazanmalarına olanak tanıyan, herkese açık, teşvik edilmiş bir blok zinciri veri tabanıdır. Kullanıcılara değer sağlamak için hem sosyal medyadan hem de kripto para biriminden teknolojilerden yararlanır. Ağ, her kullanıcının katkısını yansıtan bir ödül yapısı yürüterek katkıda bulunanlara adil muamele edilmesini sağlar.

Steem, BitShares‘ten sonra ve EOS‘tan önce Dan Larimer tarafından oluşturulan ikinci Temsil Edilen Hisse Kanıtı (DPoS) ağı olarak bilinir.

Steem blok zincirinde işlemler neredeyse ücretsizdir. Mikro işlemlerin, oylamanın ve diğer içerik iyileştirme eylemlerinin çok az komisyon ücretleri ile gerçekleşmesine izin verir. Steem’de tanıklar, stake ettikleri her STEEM için oy hakkı alan staker’lar tarafından seçilir.

Steem (STEEM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Steem coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Steem coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Steem (STEEM) Coin Kaç TL?

Steem (STEEM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.01
steem
Steem (STEEM)
1h1.27%
24h8.29%
TRY
USD
EUR

Steem (STEEM) Coin Yorumları

Steem (STEEM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://steem.com/
Whitepaper
https://steem.com/steem-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/steemit/steem
Documentation
https://developers.steem.io/