StormX (STMX) Coin Nereden Alınır?

storm

StormX (STMX)

$ 0.009301 7.75%

StormX (STMX) Coin Nedir?

StormX, dünya çapındaki pazarlara ulaşan ilk küresel kripto para tabanlı çözümlerden biridir. Bir mobil uygulama ve tarayıcı uzantısı olarak StormX, kullanıcılara Samsung, Nike ve Lego gibi kurumsal ortaklarla çevrimiçi alışverişlerinin çoğu için kripto para iadesi getirmeyi amaçlıyor. StormX ayrıca, kullanıcıların ödüllerini artırmak için yerel STMX coin’ini kullanmalarına olanak tanır.

StormX Inc. insanları görevlerle eşleştirmek için blok zinciri teknolojisini kullanan, küçük gösterileri beş dakika veya daha kısa sürede tamamlamalarına ve kripto para biriminde ödüllendirilmelerine olanak tanıyan bir mobil uygulama olan Storm Play aracılığıyla bir ekonomi oluşturuyor ve güçlendiriyor. Bu oyunlaştırılmış mikro görev platformu, Android ve iOS için kullanılabilir ve Netflix, Hulu gibi ürün ve hizmetlerin veya Final Fantasy gibi oyunların erişimlerini artırmalarına olanak tanır.

StormX (STMX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Stmx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Stormx coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

StormX (STMX) Coin Kaç TL?

StormX (STMX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.144746
storm
StormX (STMX)
1h1.05%
24h7.75%
TRY
USD
EUR

StormX (STMX) Coin Yorumları

StormX (STMX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://stormx.io/
Whitepaper
https://assets.stormx.io/storm-token-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/stormxio
Medium
https://stormx.io/blog
Telegram
https://t.me/stormxapp
Discord
https://discord.gg/ZeFH6D5c9F
Youtube
https://www.youtube.com/stormxio