Stox (STX) Coin Nereden Alınır?

stox

Stox (STX)

$ 0.003884 7.33%

Stox (STX) Coin Nedir?

Stox, Ethereum platformunda inşa edilmiş bir blok zinciri tahmin piyasasıdır. Katılımcılara, neredeyse akla gelebilecek her kategorideki olayların sonuçlarını tahmin etme yeteneği sunar. Platform, spor, finans, siyaset ve seçim sonuçlarından ünlü evlilikleri veya hava durumu gibi etkinliklere kadar çeşitli kategorilere hizmet vermeyi amaçlıyor. Bu çok yönlü kullanım, kullanıcıların çeşitlendirilmiş çıkarlarını barındıracak ve böylece genel katılımı artıracaktır. Stox’un platformu, düşünce liderlerini ve sağlayıcıları ağa katılmaya ve ağa trafik çekmeye teşvik etmektedir.

Stox (STX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Stx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Stox coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Stox (STX) Coin Kaç TL?

Stox (STX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.062679
stox
Stox (STX)
1h0.02%
24h7.33%
TRY
USD
EUR

Stox (STX) Coin Yorumları

Stox (STX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
tps://github.com/stx-technologies
Medium
https://blog.stox.com/
Telegram
https://t.me/joinchat/DByWw0Pnq9BAy4FqPv_Lyg