Stratis (STRAX) Coin Nereden Alınır?

stratis

Stratis (STRAX)

$ 0.532430 2.58%

Stratis (STRAX) Coin Nedir?

Stratis, finans sektöründeki şirketler için tasarlanmış bir blok zinciri hizmet platformu olarak ifade edilebilir. Blok zinciri teknolojisinin sunduğu benzersiz fırsatlardan yararlanarak işlerini büyütmek veya kullanıcılarına daha kaliteli hizmet sunmak isteyen şirketler Stratis platformundan yararlanabilir.

Strax coin, Stratis platformunda kullanılan yerel para birimi olarak bilinir. Stratis platformunu kullanarak blok zinciri teknolojisinden ucuz ve kolay bir şekilde yararlanmak isteyen işletmeler bu kripto parayı kullanmaktadır.

Ayrıca Stratis ekibi, kullanıcılarına başka hizmetler de sunmaktadır. Müşterilerine danışmanlık hizmeti veren ekip, blok zinciri teknolojisini kullanırken hangi özelliklerin kullanılması gerektiği veya bu özelliklerin nasıl uygulanacağı gibi konularda şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

Stratis, şirketlerin kendi blok zinciri tabanlı uygulamalarını oluşturmalarına olanak tanır. Uygulama geliştirme sürecini basitleştirmeyi başaran Stratis, blok zinciri teknolojisinin kullanım alanlarının çeşitlenmesine katkı sağlayan projeler arasında gösterilebilir. Stratis, kendi ağında üçüncü taraf kuruluşlar tarafından farklı ve özel blok zincirleri oluşturulmasına izin verir. Stratis blok zinciri üzerinde güvence altına alınan bu blok zincirleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre düzenlenebilmektedir. Ayrıca, belirli müşteriler ve uygulama geliştirme arayüzleri bu yan zincirlere erişebilir.

Stratis (STRAX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Strax coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Stratis coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Stratis (STRAX) Coin Kaç TL?

Stratis (STRAX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

8.49
stratis
Stratis (STRAX)
1h1.17%
24h2.58%
TRY
USD
EUR

Stratis (STRAX) Coin Yorumları

Stratis (STRAX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://stratisplatform.com/
Whitepaper
https://www.stratisplatform.com/files/Stratis_Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/stratisproject
Medium
https://stratisplatform.medium.com/
Documentation
https://academy.stratisplatform.com/
Telegram
https://t.me/StratisPlatform
Discord
https://discord.com/invite/9tDyfZs
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCPAMEJ4ya6xbfo_aW6o3Ysg