Streamr (DATA) Coin Nereden Alınır?

Streamr (DATA) Coin Nedir?

Streamr, gerçek zamanlı veriler için açık kaynaklı, kitle fonlamalı, merkezi olmayan bir platformdur. Özünde, veri yayıncılarından abonelere ileti akışı aktaran ve kullanıcıya abone ol ileti hizmeti olarak görünen ve akışları küresel olarak sağlayan Streamr Ağı bulunur.

Bulut hizmetlerine benzer şekilde, isteğe bağlı ölçeklenebilirlik, minimum ön yatırım ve ölçek ekonomilerinden yararlanabilirsiniz. Bulut hizmetlerinden farklı olarak, satıcıya bağlı kalma, tekel, özel kod ve verileriniz için üçüncü bir tarafa güvenmeniz gerekmez.

Ağ, merkezi bir taraf yerine kendi kullanıcı topluluğu tarafından yönetilir ve güven ihtiyacını ortadan kaldırmak için büyük ölçüde kriptografiye güvenir. Bu, veri paylaşımı, veriden para kazanma ve merkezi olmayan web gibi kullanım durumları için son derece uygun olan gerçek zamanlı veriler için izinsiz ve tarafsız bir ağ oluşturur ve açık ve merkezi olmayan yapısından ödün vermeden temeldeki internetin yeteneklerini genişletir.

Streamr (DATA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Data coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Streamr coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Streamr (DATA) Coin Kaç TL?

Streamr (DATA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.537712
streamr-xdata
Streamr XDATA (XDATA)
1h0.56%
24h2.27%
TRY
USD
EUR

Streamr (DATA) Coin Yorumları

Streamr (DATA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://streamr.network/
Whitepaper
https://streamr.network/papers/
Github
https://github.com/streamr-dev
Medium
https://medium.com/streamrblog
Documentation
https://streamr.network/docs/getting-started
Telegram
https://t.me/streamrdata
Discord
https://discord.gg/gZAm8P7hK8
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCGWEA61RueG-9DV53s-ZyJQ