Strike (STRK) Coin Nereden Alınır?

strike

Strike (STRK)

$ 24.50 0.56%

Strike (STRK) Coin Nedir?

Strike, kullanıcıların kripto para birimlerini platformun birçok pazarından birine yatırarak faiz kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir borç verme protokolüdür. Strike, piyasaya hızla dahil edilmek üzere belirteçleri beyaz listeye alabilen ve onu ölçeklenebilir bir DeFi platformu haline getiren “Governors” olarak bilinen bir sistem sağlamayı amaçlamaktadır.

Borçlular ise teminat vererek herhangi bir Strike havuzundan kredi temin edebilirler. Maksimum kredi-değer (LTV) oranı, teminat varlığına göre değişir, ancak teminatları belirli bir bakım standardının altına düşerse otomatik tasfiye ile karşı karşıya kalabilir.

Strike (STRK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Strk coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Strike coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Strike (STRK) Coin Kaç TL?

Strike (STRK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

391.50
strike
Strike (STRK)
1h0.51%
24h0.56%
TRY
USD
EUR

Strike (STRK) Coin Yorumları

Strike (STRK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://strike.org/
Whitepaper
https://strike.org/Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/StrikeFinance
Medium
https://medium.com/@Strike.Marketing
Documentation
https://docs.strike.org/
Telegram