SuperFarm (SUPER) Coin Nereden Alınır?

superfarm

SuperFarm (SUPER)

$ 0.199156 6.98%

SuperFarm (SUPER) Coin Nedir?

SuperFarm, 90 saniyelik blok süresine ve her bloğu yeniden hedefleme zorluğuna sahip bir X11 PoW ve PoS konsensüs mekanizmalarının hibritlenmiş şeklini kullanır. PoS blok süresi blok başına 20 saniyedir ve ilk sene yıllık oranı yüzde 100’dür, 2. yılda yüzde 50’ye düşer ve son olarak 3. yılda yüzde 1’dir. PoW ödemesi, blok ödülünü başlangıçtan itibaren her 45 günde bir yarıya indirir. Ayrıca her 3 saatte bir 4x normal ödeme, her gün 16x normal ödeme ve her beş günde bir 128x normal ödeme için süper bloklar vardır.

SuperFarm (SUPER) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Super coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. SuperFarm coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

SuperFarm (SUPER) Coin Kaç TL?

SuperFarm (SUPER) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.08
superfarm
SuperFarm (SUPER)
1h1.99%
24h6.98%
TRY
USD
EUR

SuperFarm (SUPER) Coin Yorumları

SuperFarm (SUPER) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://superfarm.com/
Github
https://github.com/SuperFarmDAO
Medium
https://medium.com/superfarm
Telegram
https://t.me/SuperFarmDAO