SushiSwap (SUSHI) Coin Nereden Alınır?

sushi

Sushi (SUSHI)

$ 1.51 0.10%

SushiSwap (SUSHI) Coin Nedir?

SushiSwap, Uniswap’a benzer bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) likidite tedarik platformudur. SushiSwap, The Graph tarafından desteklenmektedir. DEX’e ek olarak SushiSwap, SushiSwap ekosistemini ve kullanımını büyütmeye yardımcı olan bir dizi yönetişim, operasyon ve ödül sözleşmesini içerir.

Başlangıçta, likidite sağlanmasını teşvik etmek için, likidite sağlayıcıları, Uniswap Likidite Havuzu (LP) coinlerini bir başlangıç ​​mevcut havuz setinde stake ederek SUSHI coin kazanabilirler.

Token takasları etkinleştirildiğinde, herhangi bir havuzdaki tüm işlem ücretlerinin %0,25’i orantılı olarak aktif likidite sağlayıcılarına dağıtılırken, %0,05’i SUSHI’ye (SushiSwap aracılığıyla) dönüştürülür ve SUSHI coin sahiplerine dağıtılır.

SUSHI-ETH LP token’larını SushiSwap platformunda stake etmek, SUSHI coin sahiplerinin SushiSwap platformunu şekillendirmek için yönetim tekliflerine oy vermelerine izin veren oy hakları olan SUSHIPOWAH pay sahipleri ile de anlaşmaya varır.

SushiSwap (SUSHI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Sushi coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. SushiSwap coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

SushiSwap (SUSHI) Coin Kaç TL?

SushiSwap (SUSHI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

24.67
sushi
Sushi (SUSHI)
1h1.12%
24h0.1%
TRY
USD
EUR

SushiSwap (SUSHI) Coin Yorumları

SushiSwap (SUSHI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://sushiswap.org/
Github
https://github.com/sushiswap
Medium
https://sushichef.medium.com/
Documentation
https://dev.sushi.com/
Telegram
https://t.me/sushiswap
Discord
https://discord.gg/CD2YdZzb7Z