Swipe (SXP) Coin Nereden Alınır?

swipe

SXP (SXP)

$ 0.467245 9.20%

Swipe (SXP) Coin Nedir?

Swipe, kullanıcılarına, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosisteminin bir parçası olarak kullanıcılarına çok çeşitli ürün ve hizmetler sunan blok zinciri projesidir. Swipe’ın Visa banka kartı ve çok varlıklı DeFi uygulaması; Kripto para birimleri, fiat para birimleri (USD – EURO) ve stabilcoin’ler (Tether – DAI) arasında anında dönüştürme yapmanızı sağlar.

2021 itibariyle, uygulama dört stabilcoin’i (USDT, USDC, BUSD ve DAI) ve iki fiat para birimini (USD ve EUR) desteklemektedir. Swipe’ın Visa banka kartı hizmeti şu anda Avrupa’da aktif olarak kullanılmaktadır ve yakında ABD banka kartları ile kullanılabilecektir.

Swipe’ın bütün ürünleri, merkeziyetsiz bir kripto para birimi olarak hizmet veren SXP tarafından desteklenmektedir. Bu yerel para biriminin Swipe ekosisteminde birden fazla kullanımı vardır. Bu kullanımlardan bazıları ödüllendirici token sahipleriyle ilgilidir. Ancak aynı zamanda, token yakma yoluyla toplam arzı zamanla azalacaktır.

Birçok DeFi token’ı spekülatif olarak kabul edilir. Ancak SXP, öncelikli olarak bir hizmet coin’i olarak hizmet eder. Tüm Swipe ekosistemine güç sağlar. Sahiplerine çeşitli hizmetler sunduğu için SXP’yi hem kullanmak hem de stake yapmak için çok sayıda teşvik edici sebep vardır.

Swipe ekosisteminin ana özelliklerinden biri Visa banka kartıdır. Mevcut olan ilk veya tek kripto para birimi banka kartı değildir. Ancak diğer projelerden farklı olarak, kullanıcıların banka kartı hizmetinden yararlanmak için SXP’yi stake etmelerine gerek yoktur.

Swipe banka kartının birkaç farklı sürümü vardır. SXP bulundurma zorunluluğu bulunmamakla birlikte, SXP sahipleri daha yüksek seviyeli kartlara sahip olabilir. Üst düzey kartlar, Netflix veya Spotify abonelikleri, komisyonsuz döviz işlemleri ve Starbucks, Uber, Apple Music ve Airbnb‘de indirimler gibi çeşitli avantajlar sunar.

Hangi avantajlardan yararlanabileceğiniz, yerel mobil uygulamada yatırdığınız mevcut SXP mevduat miktarına bağlıdır.

Swipe (SXP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Sxp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Swipe coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Swipe (SXP) Coin Kaç TL?

Swipe (SXP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

7.45
swipe
SXP (SXP)
1h0.1%
24h9.2%
TRY
USD
EUR

Swipe (SXP) Coin Yorumları

Swipe (SXP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://swipe.io/
Whitepaper
https://swipe.io/Whitepaper.pdf
Medium
https://medium.com/swipe
Telegram
https://t.me/Swipe