SwissBorg (CHSB) Coin Nereden Alınır?

swissborg

SwissBorg (CHSB)

$ 0.301167 1.94%

SwissBorg (CHSB) Coin Nedir?

SwissBorg, merkezi olmayan bir düzlemde oturarak varlık yönetimini adil ve toplum odaklı hale getirmeyi hedeflemektedir. Merkezi İsviçre’nin Lozan kentinde bulunan SwissBorg, 75 kişilik çok uluslu bir ekibe sahiptir. Ayrıca proje geliştiricileri tarafından bildirildiği üzere, dijital para birimi borsası ve dijital para birimi cüzdan hizmetlerini uluslararası olarak sağlamak için iki lisansa sahiptir. SwissBorg projesinin geliştiricileri de blok zinciri teknolojisi sayesinde herkesin kendi servetini yönetebileceğine inandıklarını belirtmektedir.

SwissBorg’un sunduğu “Zenginlik Uygulaması” ile kullanıcıların dijital varlıklarını güvenle alıp satabilmeleri ve 17 fiat para birimine yatırım yapabilmeleri amaçlanıyor. SwissBorg ekosisteminin yerel kripto para birimi CHSB, yatırımcılarına, koruma ve yakma mekanizması, staking, özel erişim ve oy kullanma gibi avantajlar sunmaktadır.

Wealth Uygulamasından elde edilen gelirin yüzde 20’si token’ın fiyatını korumak için ayrılır. Fiyat düşüş bölgesinde olduğunda, SwissBorg otomatik olarak satın alma emirleri verir. Bu sayede satın alınan CHSB’ler daha sonra şeffaf bir şekilde yakıma uğrar. Yatırımcılar, uygulamada daha sonra etkinleştirilecek olan özel varlık yönetimi ürünlerine erişebilir. Ayrıca CHSB coin yatırımcıları, uygulamanın geleceğini oy kullanarak belirleyebilir.

SwissBorg (CHSB) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Chsb coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. SwissBorg coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

SwissBorg (CHSB) Coin Kaç TL?

SwissBorg (CHSB) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.86
swissborg
SwissBorg (CHSB)
1h0.17%
24h1.94%
TRY
USD
EUR

SwissBorg (CHSB) Coin Yorumları

SwissBorg (CHSB) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://swissborg.com/
Whitepaper
https://uploads-ssl.webflow.com/5c0e70439a14797357f10649/5c6166b360d0827a1ef046eb_swissborg-technical-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/SwissBorg
Medium
https://medium.com/swissborg
Telegram
https://t.me/SwissBorgChat
Discord
https://discord.gg/swissborg
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC_Jyx7gJXh3yHFxZSJIlIhQ