Synthetix (SNX) Coin Nereden Alınır?

havven

Synthetix Network Token (SNX)

$ 2.64 0.82%

Synthetix (SNX) Coin Nedir?

Synthetix, kripto para birimleri, kaldıraçlı token’lar, hisse senetleri ve diğer gerçek dünya varlıkları dahil olmak üzere sentetik varlıkların ihraç edilmesi ve ticareti için oluşturulmuş Ethereum tabanlı bir protokoldür. Yatırımcılar ve diğer piyasa katılımcıları, Synthetix borsasında kayma ihtimali olmaksızın çeşitli varlıkları zincir üzerinde satın alabilirler.

SNX token’ları, protokolü teminat altına almak için komisyon ücretleri kazanmak için kullanılır. SNX token’ları Mintr’de stake edilebilir. Ayrıca ağ istatistikleri herkese açıktır. Synthetix protokolünde teminatlı varlıklar, basılan tüm sentetik varlıklara (örneğin sUSD ve sBTC gibi sentetik varlıklar) karşı taraf borç havuzu görevi görür ve bir araya getirilir. Kullanıcıların likidite ve kayma (slippage) sorunlarını çözer. Ayrıca karşı taraflara ihtiyaç duymadan doğrudan sentetik varlık ticareti yapmalarını sağlar.

Synthetix (SNX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Snx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Synthetix coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Synthetix (SNX) Coin Kaç TL?

Synthetix (SNX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

42.11
havven
Synthetix Network Token (SNX)
1h1.45%
24h0.82%
TRY
USD
EUR

Synthetix (SNX) Coin Yorumları

Synthetix (SNX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://synthetix.io/
Documentation
https://docs.synthetix.io/litepaper
Discord
https://discord.com/invite/AEdUHzt