Syntropy (NOIA) Coin Nereden Alınır?

noia-network

Syntropy (NOIA)

$ 0.070342 0.57%

Syntropy (NOIA) Coin Nedir?

Syntropy, güvenlik, gizlilik, yönetişim, performans, güvenilirlik ve etkisiz kaynak kullanımı dahil olmak üzere mevcut İnternet çerçevesinde yaygın olan sorunları çözmek için tasarlanmıştır. NOIA 5 Ocak 2020’de piyasaya sürüldü ve Syntropynet 2017’de kurulmuştur.

Teknoloji hızla merkeziyetsizleşiyor, ancak tüm bu ademi merkeziyetçilik hala halka açık İnternet’in bağlantı kurmasını ve iletişim kurmasını gerektiriyor. Ne yazık ki, günümüzün interneti, teknolojinin gerçek demokratikleşmesini önleyerek oldukça merkezileşmiştir. Syntropy, mevcut protokollerle uyumluluktan ödün vermeden interneti özünde merkeziyetsizleştirir. Gerçek ademi merkeziyetçiliğin başlamasına izin veren daha güvenli, daha hızlı bir İnternet deneyimi ile sonuçlanır.

NOIA, Syntropy ağı üzerinden bağlantıları ve veri aktarımlarını kolaylaştıran gazdır. Katman 1 teknolojisi olarak NOIA, Web3 ekosisteminde iletilen bilgilerin toplam değerini temsil eder. Bu ağın oluşturulması ve ardından kullanıcı topluluğu tarafından ve kullanıcı topluluğu için işletilmesi için ilk finansal teşvikleri oluşturur.

Herhangi bir cihaz aracılığıyla gönderilen tüm bağlantılar ve veriler, token’larda sayılır. Bu nedenle, NOIA, bir İnternet rölesinden türetilen değeri ve ekonomi içindeki gerçek değerini temsil eder.

Syntropy (NOIA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Noia coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Syntropy coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Syntropy (NOIA) Coin Kaç TL?

Syntropy (NOIA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.12
noia-network
Syntropy (NOIA)
1h0.09%
24h0.57%
TRY
USD
EUR

Syntropy (NOIA) Coin Yorumları

Syntropy (NOIA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.syntropynet.com/
Github
https://github.com/SyntropyNet
Medium
https://medium.com/syntropynet
Telegram
https://t.me/SyntropyNet
Discord
https://discord.com/invite/jqZur5S3KZ
Youtube
https://www.youtube.com/c/Syntropy