Telcoin (TEL) Coin Nereden Alınır?

telcoin

Telcoin (TEL)

$ 0.002074 4.17%

Telcoin (TEL) Coin Nedir?

Telcoin, merkezi olmayan bir kripto para birimi ve bir havale ödeme sistemi olarak çalışan Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Blok zinciri ve telekomünikasyon endüstrisinin sorunsuz bir şekilde entegrasyonu yoluyla küresel para havalesini kolaylaştırmak için piyasaya sürülmüştür.

Telcoin, Ethereum blok zincirinde çalışır ve amacına hizmet etmek için en iyi özelliklerini kullanır. Telcoin, işlemlerde tutarlılığı sağlamak için doğrulayıcılar yerine Kavram Kanıtı (PoC) kullanır. Telcoin’in yaptığı, doğrulamadan önce bir işlemin gerçek dünya fizibilitesine sahip olup olmadığını doğrulamaktır.

Telcoin modelinin üç bileşeni vardır: ağ, telekomünikasyon şirketleri ve aboneler. Ağın uygulanmasının yanı sıra cüzdanların uygun şekilde korunmasını sağlar. Merkezi olmayan kripto para birimlerinde yaygın bir uygulama olduğu için, Telcoin kullanıcıları token’larının toplam sahipliğini ve kontrolünü elinde tutar.

Bir token sahibi, kripto varlıkları kendi hesabından doğrudan bir eş hesaba aktarma hakkını saklı tutar. Ancak bu işlemlerin etkinleştirilmesi için, kullanıcının Telcoin’in güvenlik mimarisine dayalı olarak en az iki özel anahtara ihtiyacı vardır. Bu gereksinim, sistemlerde yüksek düzeyde güvenliğin garanti edilmesine yardımcı olan çoklu imza modeli olarak bilinen bir ayar aracılığıyla artırılabilir.

Telcoin (TEL) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Tel coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Telcoin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Telcoin (TEL) Coin Kaç TL?

Telcoin (TEL) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.033889
telcoin
Telcoin (TEL)
1h0.56%
24h4.17%
TRY
USD
EUR

Telcoin (TEL) Coin Yorumları

Telcoin (TEL) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
ng.eu/whitepapers/Telcoin/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/telcoin
Medium
https://medium.com/@telcoin
Telegram
https://t.me/telcoincommunity
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCBEKBh64cZy7U3O7VtKsLOg