Tellor (TRB) Coin Nereden Alınır?

tellor

Tellor (TRB)

$ 8.81 0.10%

Tellor (TRB) Coin Nedir?

Tellor sistemi, tarafların BTC/USD gibi zincir dışı veri noktalarının değerlerini talep etmesine izin veren merkezi olmayan bir oracle’dır. Madenciler daha sonra bu değeri zincir üstü bankalara eklemek için rekabet eder ve bu bankalara tüm Ethereum akıllı sözleşmeleriyle erişilebilir.

Tellor’un temel amacı, zincir dışı veriler için güvenilir ve merkezi olmayan bir alternatif sağlayıcı olmaktır. Bu hedefe ulaşmak ve doğru veri sağlamak için proje Trb coin ile madencileri teşvik eder. Madenciler, madencilik sürecine katılmak için Tellor ağına 1.000 TRB göndermelidir. Bu, ağdaki tehlikeli durumlardan kaçınmanın bir yoludur. Madenciler Tellor sistemine veri eklediğinde, madenciler için ödül olarak TRB verilir. Tellor ekibi madencilik ödülünün %10’unu alır.

Tellor (TRB) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Trb coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Tellor coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Tellor (TRB) Coin Kaç TL?

Tellor (TRB) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

143.95
tellor
Tellor (TRB)
1h0.52%
24h0.1%
TRY
USD
EUR

Tellor (TRB) Coin Yorumları

Tellor (TRB) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
Medium
https://tellor.medium.com/
Documentation
https://docs.tellor.io/tellor/
Telegram
https://t.me/tellor
Discord
https://discord.com/invite/n7drGjh