The Graph (GRT) Coin Nereden Alınır?

the-graph

The Graph (GRT)

$ 0.198434 8.43%

The Graph (GRT) Coin Nedir?

The Graph protokolü, farklı blok zinciri ağları ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp) arasındaki orta katmandır. Normalde, uygulamalar oluştururken, blok zinciri ağı ve kullanıcıları ile etkileşime giren ön uç ve akıllı sözleşmeler vardır. Graph, Ethereum, IPFS ve Proof of Authority (PoA) kullanan ağlardan gelen verilerin indekslenmesine izin verir. Bu sayede veri aramada yaşanan zorlukları çözmektedir.

  • Graph, Ethereum (ETH) üzerinde merkezi olmayan uygulamalar oluşturmayı kolaylaştırır. Protokol, yazılım geliştiricilerin yüksek depolama ve geliştirme maliyetlerinden kaçınmasını sağlar.
  • Graph, alt grafikler aracılığıyla Ethereum’da merkezi olmayan endekslerin oluşturulmasını sağlar. Ayrıca GRT coin kullanıcılarının Ethereum’daki dizin araçlarına erişmesine izin verir.
  • Protokol sayesinde akıllı sözleşmeler düzenlenir ve ön uç katmanla yalnızca yazılım geliştiriciler ilgilenir.

Bu protokol, dizinleyiciler, küratörler, delegeler, tüketiciler, balıkçılar ve hakemler olmak üzere altı parçadan oluşur. Ayrıca üç ana katmandan oluşur ve tüm protokolün çalışması için bu katmanlar gereklidir. Başka bir deyişle, geliştirme deneyiminiz ne olursa olsun herkesin uygulama geliştirmesine yardımcı olur.

ERC-20 üzerinde geliştirilen GRT, topluluktaki katılımcıları ödüllendirmek ve protokolü değiştirmek için bir araç olarak kullanılmaktadır. Ek olarak, GRT, token kullanımını teşvik etmek için 6 ay ila 10 yıl arasında stake işlemlerine izin verir. Bu işlem sepetlerdeki oranlara göre değişiklik göstermektedir. Graph protokolü DAO’ya geçtiğinde, GRT token’larının önemli kararların oylanmasında önemli bir rol oynayacak olması en önemli gelişmelerin başında gelmektedir.

The Graph (GRT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Grt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2. Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3. Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. The Graph coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

The Graph (GRT) Coin Kaç TL?

The Graph (GRT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.07
the-graph
The Graph (GRT)
1h0.18%
24h8.43%
TRY
USD
EUR

The Graph (GRT) Coin Yorumları

The Graph (GRT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://thegraph.com/
Github
https://github.com/graphprotocol
Documentation
https://thegraph.com/docs/introduction
Telegram
http://t.me/graphprotocol
Discord
https://discord.gg/vtvv7FP