The Sandbox (SAND) Coin Nereden Alınır?

the-sandbox

The Sandbox (SAND)

$ 1.41 9.93%

The Sandbox (SAND) Coin Nedir?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından desteklenen ve onun aracılığıyla başlatılan SAND, kısa sürede ciddi bir popülerlik kazandı. Atari, Crypto Kitties, Shaun the Sheep gibi birçok önde gelen oyun ve kripto para şirketi ile ortaklıklara imza atan SAND, kripto para yatırımcılarının oyun oynayarak token kazanmalarını sağlar. Bu NFT’ler daha sonra ETH veya diğer kripto para birimleri karşılığında satılabilir.

SAND, oyuncuların oyun oynayarak para kazanmalarını sağlayan Sandbox projesinin resmi kripto para birimidir. Oyuncular ekosistem içerisinde kendi oyunlarını üretebilir ve ekosistemin gelişmesine katkıda bulunabilirler.

Kullanıcıların kendi deneyimlerini oluşturmalarına ve Ethereum blok zinciri üzerinde para kazanmalarına olanak sağlayan Sandbox platformu, sanal bir dünya sunmaktadır. Dijital bir gayrimenkul gibi çalışan sistemde kullanıcılar satın almalar yaparak üzerinde deneyler oluşturabilir. Platformdaki farklı ürünler de kullanıcıların para kazanmasına ve ticaret yapmasına olanak tanır. Bu sayede SAND, kullanıcılarına oyun oynayarak kripto para kazanma fırsatı sunar. Ayırca kripto paraları satarak para kazanmak mümkündür.

The Sandbox (SAND) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Sand coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. The Sandbox coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

The Sandbox (SAND) Coin Kaç TL?

The Sandbox (SAND) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

22.75
the-sandbox
The Sandbox (SAND)
1h0.34%
24h9.93%
TRY
USD
EUR

The Sandbox (SAND) Coin Yorumları

The Sandbox (SAND) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.sandbox.game/en/
Whitepaper
http://www.sandbox.game/The_Sandbox_Whitepaper_2020.pdf
Github
https://github.com/thesandboxgame
Medium
https://medium.com/sandbox-game
Documentation
https://sandboxgame.gitbook.io/the-sandbox/
Telegram
https://t.me/sandboxgame
Discord
https://discord.gg/vAe4zvY
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCzv1t7voB-bxMmXLysT4h0w?sub_confirmation=1