The Transfer Token (TTT) Coin Nereden Alınır?

The Transfer Token (TTT) Coin Nedir?

Atom Solutions Co., Ltd tarafından geliştirilen Transfer Token (TTT), mevcut döviz ve denizaşırı havale ortamını değiştirmeye ayarlanmış, Eternal Cüzdan’a özgü bir coin’dir. Döviz değişiminin yürütülmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Mevcut ortama göre takas maliyetlerini ve ücretlerini en aza indirmeyi hedefleyen TTT, aâr Dağıtımı şeklinde dikkat çekici bir özelliğe sahiptir.

Kısaca anlatmak gerekirse, kullanıcılar, Eternal Cüzdan hesabında bulundurdukları TTT miktarına göre Eternal Wallet platformunda işlem yapan ve alışveriş yapan diğer kullanıcılardan çıkan ücretlerin bir kısmını haftalık olarak alma hakkına sahiptir. Eternal Cüzdan’a özgü olmasına rağmen, TTT ayrıca bir kaç dış borsada da işlem görebilir.

The Transfer Token (TTT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ttt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. The Transfer Token coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

The Transfer Token (TTT) Coin Kaç TL?

The Transfer Token (TTT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

311.29
avalanche-2
Avalanche (AVAX)
1h0.54%
24h6.75%
TRY
USD
EUR

The Transfer Token (TTT) Coin Yorumları

The Transfer Token (TTT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.atom-solutions.jp/en/xecttt/
Whitepaper
https://www.atom-solutions.jp/whitepaper/TTT_Whitepaper_en.pdf
Medium
https://atomofficialsns.medium.com/
Telegram
https://t.me/AtomOfficialSNS
Youtube
https://www.youtube.com/c/AtomSolutionsOfficialSNS