Theta Network (THETA) Coin Nereden Alınır?

theta-token

Theta Network (THETA)

$ 1.41 2.11%

Theta Network (THETA) Coin Nedir?

Theta, kullanıcılar tarafından desteklenen, özel bir blok zinciri (Theta Ağı) üzerinde çalışan, merkezi olmayan bir video dağıtım ağıdır. Amacı, etkin bir şekilde paylaşılan içerik ağı oluşturarak, içerik dağıtım ağlarının maliyetlerini azaltmaktır.

Başlangıçta bir ERC-20 token’ı olarak piyasaya sürülen THETA, 2017’de özel token satışları yoluyla 20 milyon dolarlık bir kazancın ardından ana ağına Mart 2019’da geçmiştir.

Theta, ağ içinde çeşitli yönetişim görevlerini yerine getiren ve Google, Binance, Blockchain ventures, Gumi, Sony Europe ve Samsung’u kurumsal doğrulayıcılar olarak sayan kendi yerel kripto para birimi THETA’ya ve binlerce topluluk tarafından işletilen koruyucu düğümünden oluşan bir “Guardian” ağına sahiptir.

Theta Network, Değiştirilmiş BFT konsensüs mekanizması, mikro ödemeler için zincir dışı havuz ve toplu imza planı adı altında üç temel özellikten faydalanmaktadır.

Ayrıca Theta Network, THETA ve TFUEL isimli iki farklı kripto para modelini kullanır. THETA, blok zincirinin yönetişim token’ıdır ve stake yapmak, blok üretmek için de kullanılır. TFUEL, işlemleri tamamlamak için kullanılır. Düğümler, ağdaki diğer kullanıcılara aktardıkları her video akışı için ödül olarak verilir.

Theta Network (THETA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Theta coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Theta Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Theta Network (THETA) Coin Kaç TL?

Theta Network (THETA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

21.83
theta-token
Theta Network (THETA)
1h0.36%
24h2.11%
TRY
USD
EUR

Theta Network (THETA) Coin Yorumları

Theta Network (THETA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.thetatoken.org/
Whitepaper
https://docs.thetatoken.org/docs/whitepapers
Medium
https://medium.com/theta-network
Github
https://github.com/thetatoken
Documentation
https://docs.thetatoken.org/
Discord
https://discord.gg/nC8mCkgEmV
Telegram
https://t.me/thetanetwork