TokenPocket (TPT) Coin Nereden Alınır?

TokenPocket (TPT) Coin Nedir?

TokenPocket, kullanıcıların hareket halindeyken kripto varlıklarını kolayca yönetmelerini sağlayan velayetsiz çok zincirli bir cüzdandır, ayrıca kripto cüzdanınızı blok zincirine bağlayan bir DApp tarayıcısı sunar.

TokenPocket, çoklu coin’leri destekleyen güvenilir bir çok zincirli cüzdandır. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), EOS, TRON (TRX), IOST, Cosmos ve Biance (BNB)’lerinizi kolayca saklayabilir, gönderebilir ve alabilirsiniz.

Güçlü Web3 tarayıcısı ile Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApp) ile etkileşime girebilir ve ERC20 coin’lerini, BTC ve EOS’unuzu merkezi olmayan borsalarda (DEX) takas edebilir, doğrudan cüzdanın içinde blok zinciri oyunları oynayabilirsiniz.

TokenPocket (TPT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Tpt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Tokenpocket coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

TokenPocket (TPT) Coin Kaç TL?

TokenPocket (TPT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.148287
token-pocket
Token Pocket (TPT)
1h0%
24h7.86%
TRY
USD
EUR

TokenPocket (TPT) Coin Yorumları

TokenPocket (TPT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.tokenpocket.pro/
Github
https://github.com/TP-Lab
Medium
https://tokenpocket-gm.medium.com/
Telegram
https://t.me/tokenPocket_en